Volvo V60 Inscription B5

Przed samym odbiorem nowego samochodu, jakim było Volvo V60 nasz Klient zlecił nam znalezienie najkorzystniejszego finansowania, dobranie kompletu kół zimowych pasujących do samochodu jak również do naszych obowiązków należała kontrola stanu samochodu przed odbiorem z salonu.

W czym pomogliśmy:

– po naszej stronie była analiza warunków leasingu, sprawdziliśmy, który leasing jest najlepszy i najbardziej dostosowany do potrzeb klienta. Do naszych obowiązków należało sprawdzenie jakie ubezpieczenie jest najlepsze w związku z charakterystyką użytkowania nowego Volvo V60 przez naszego klienta.

– choć na pytanie: „jakie felgi aluminiowe wybrać na zimę” nie ma jednej dobrej odpowiedzi, to wspólnie z klientem wybraliśmy komplet kół zimowych zgodnie z jego wymaganiami oraz znaleźliśmy je w najlepszej cenie na rynku.

przed odbiorem nowego samochodu z salonu wykonaliśmy pełną inspekcję pojazdu. Kontrola lakieru w samochodzie nowym to tylko jedna z wielu koniecznych czynności. Sprawdziliśmy stan felg, reflektorów, szyb, wnęk pojazdu oraz stan wnętrza, w poszukiwaniu zarysowań, uszkodzeń czy błędów fabrycznych. Po wykonanej inspekcji klient otrzymał, jak zawsze, pełny raport z oględzin pojazdu z komentarzem, zaleceniami, oraz obszerną dokumentacją zdjęciowa. Taki raport stanu pojazdu z dnia odbioru jest jedynym dowodem na to, jak wyglądał pojazd w dniu opuszczeniu salonu – to ważny dokument, który może być pomocny przy późniejszej sprzedaży samochodu.