Usługi dodatkowe - poznaj wszystkie możliwości współpracy z nami

Car Detailing

Chcesz żeby Twój samochód zawsze wyglądał jak nowy? Nie łudź się, że bez dodatkowej ochrony lakier na Twoim aucie będzie wyglądał jak w dniu odbioru z salonu dłużej, niż przez kilka miesięcy. Aktualnie lakiery stosowane przez wszystkich producentów są bardzo miękkie, podatne na zarysowania, uszkodzenia mechaniczne i chemiczne. Ze względu na to, że sami posiadamy samochody i intensywnie je użytkujemy, stosujemy zabezpieczenia lakieru i wnętrza, które chronią nasze pojazdy. To samo chcemy zaoferować Tobie! Współpracujemy z najlepszymi studiami car detailingu w Polsce, z przyjemnością dobierzemy odpowiedni rodzaj zabezpieczenia, które będzie odpowiadało Twoim
potrzebom.

Zabezpiecz auto przed kradzieżą

Choć ubezpieczenie to standard przy zakupie nowego samochodu, to odszkodowanie nie zawsze jest wystarczającą rekompensatą za skradzione auto marzeń. Przez obecnie ciągle zaostrzane normy emisji spalin, kupiony samochód dzisiaj może za kilka miesięcy nie być już oferowany w sprzedaży! Dlatego lepiej jest zabezpieczyć samochód przed kradzieżą w maksymalnym stopniu. W przypadku gdyby samochód został skradziony mimo wszystko, istnieją systemy, dzięki którym uzyskujemy niemal stuprocentową pewność na odzyskanie samochodu nawet w ciągu kilku godzin. Jak to możliwe? Współpracujemy z najlepszymi firmami w Polsce produkującymi zabezpieczenia antykradzieżowe oraz namierzające samochód po kradzieży. Dla nas Twoja pewność i spokój są priorytetowe i wiemy, jak to
osiągnąć.

Usługi Concierge

Chcesz przygotować samochód na długą podróż? Sprawdzić jego stan? Potrzebujesz, byśmy podstawili Twoje auto w dowolne miejsce w Europie? Nie masz czasu wykonać przeglądu, sezonowej wymiany kół, albo po prostu pojechać na myjnię? Wszystko, co wiąże się z Twoim samochodem i zabiera Twój cenny czas, możesz zlecić nam. Wszystkie usługi świadczymy w formule door to door, a więc nie musisz martwić się o to, że spóźnisz się na spotkanie, lub samochód nie będzie gotowy na czas. Opowiedz nam o swoich potrzebach, a my dostosujemy ofertę do Twoich wymagań.


 

 

Szkolenia z zakresu bezpiecznej jazdy oraz Track Days

Jeśli marzysz o tym, żeby w bezpiecznych warunkach sprawdzić siebie i swój samochód, nie ma problemu. Możemy zorganizować dla Ciebie indywidualny plan treningowy z jednym z najlepszych instruktorów sportowej jazdy w Polsce na profesjonalnym torze wyścigowym. Jeśli nie chcesz zabrać na tor swojego samochodu, zorganizujemy dla Ciebie odpowiedni pojazd. Może to będzie wymarzone Porsche 911 GT3 RS, może zwinne Alpine A110? Spełnianie motoryzacyjnych marzeń to nasza specjalność!

Jeśli dotychczas nie udało Ci się znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie, chcesz skonsultować swoją decyzję o zakupie, poprosić nas o pomoc czy opinie lub, po prostu, porozmawiać o samochodach, napisz do nas, oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższego dnia roboczego.