Currus Blog

Moi Drodzy!
Motoryzacja jest moja pasją, jest obecna w moim życiu codziennie, zarówno w pracy dla Currus Cars jak i Autocentrum.pl, ale również w każdej chwili życia prywatnego. Jest wiele rzeczy, o których myślę, a które ściśle związane są z samochodami. Tymi przemyśleniami chcę się z Wami dzielić właśnie tutaj, na łamach tego bloga. Choć moje poglądy nie raz okażą się kontrowersyjne czy zaskakujące, nie przewiduję żadnej cenzury, uginania się pod presją czy podążania za trendami. Tutaj opiszę, pokażę i przedstawię wszystko w taki sposób, jaki personalnie to widzę.
Na pierwszy ogień rozpoczynam serię o samochodach niedocenianych, a naprawdę dobrych, które są oferowane w sprzedaży jako nowe. Osobiście polecam zakup tych samochodów, bo uważam, że są po prostu sensowne i kropka.
A więc zaczynamy serię #lepszynizmyslisz !

 

Currus Cars Blog Początek! #lepszyniżmyślisz – Hyundai ix20


 

VANy, powoli przechodzą do historii, a ich miejsce zajmują crossovery i SUVy. Ja lubię zwłaszcza microvany. To takie sprytne samochody, które łatwo zaparkować w mieście, bo nie są zbyt długie, a wewnątrz oferują ogrom przestrzeni. Wyprawa do Ikei nie stanowi żadnego problemu, nawet jeśli planujemy za jednym razem wymianę mebli w połowie mieszkania. Moim faworytem w tym segmencie jest Hyundai ix20. Co prawda przekonywanie znajomych że ix20 jest piękny jest podobne do powrotu do domu dziecka ze złamaną ręką, które tłumaczy mamie, że przecież nic się nie stało. O gustach się nie dyskutuje, ale za finezyjne wzornictwo raczej nie pokochacie tego auta. Po otwarciu drzwi tego Hyundaia prawa fizyki przestają obowiązywać. Zarówno kierowca jak i pasażerowie nie będą narzekali na brak miejsca, nawet jeśli występują w jednej drużynie koszykarskiej. Ich torby i piłki zmieszczą się w bagażniku bez trudu. I takie auto dla rodziny za rozsądną cenę to ja rozumiem!