Doczekaliśmy się pierwszego odcinka z serii Currus Cars Series!

Posted on Leave a commentPosted in Aktualności

Doczekaliśmy się pierwszego odcinka z serii Currus Cars Series!

Rozpoczynamy serię filmów o samochodach. Pokazujemy samochody z naszej perspektywy. Detale mają znaczenie tylko, kiedy stanowią spójną całość – taka właśnie jest seria Currus Cars

Zapraszamy na pierwszy pełnometrażowy odcinek. Życzymy miłego oglądania!

Spodobało Ci się? Subskrybuj kanał Currus Cars i czekaj na kolejne odcinki.

Tesla Store – ekskluzywna ekologia.

Posted on Leave a commentPosted in Aktualności

Rewolucja elektryczna dzieje się tu i teraz. W coraz większej ilości miast w Polsce powstają stacje ładowania, a hybrydy oraz samochody typu plug-in hybrid notują wzrosty sprzedaży z miesiąca n miesiąc. Do 2020 praktycznie każdy większy producent samochodów będzie posiadał w swojej ofercie przynajmniej jeden samochód elektryczny. Jak wygląda wartość dodana eksploatacji samochodu elektrycznego? Koszt przejechania 100 km to około 2 zł. Ładowanie może odbywać się we własnym garażu, a zasięgi oscylują w granicach 300 km.

Chyba, że mówimy o Tesli…

Czytaj więcej: (więcej…)

BMW 750Li – V8 z komfortem pałacowym

Posted on Leave a commentPosted in Aktualności

 

Mieliśmy okazję jeździć wieloma limuzynami, wiemy dokładnie jak wyglądają samochody klasy premium, ale co w przypadku, kiedy chcemy czegoś więcej?

W nasze ręce wpadł niedawno wyjątkowy egzemplarz BMW serii 7 z 460 konnym silnikiem V8 oraz w wersji Executive Longue – do dyspozycji pasażerów są dwa niezależne fotele z podgrzewaniem, wentylacją i jednym z osiemnastu rodzajów masażu do wyboru. Prawy fotel rozkłada się całkowicie do pozycji leżącej, w tunelu środkowym zamontowano tablet, stolik na laptopa wykonany ze skóry i aluminium, a pomiędzy fotelami znajdziemy fabryczną lodówkę na szampana.

Czytaj więcej: (więcej…)

Currus Cars Series

Posted on 2 komentarzePosted in Aktualności
W ostatnim czasie wraz z naszym partnerem – Studio w Browarze – rozpoczęliśmy prace nad zupełnie nową produkcją – Currus Cars Series. Będzie to seria traktująca o samochodach sportowych, klasy Premium i Premium Plus. Chcemy pokazywać samochody, które rzadko można spotkać na drogach, prezentując je od dotychczas mniej znanej strony. Każdy z odcinków serii poświęcony będzie jednemu modelowi, a zdjęcia o charakterystyce filmowej będą realizowane zarówno w studio jak i w plenerze.Poniżej prezentujemy efekt pracy nad promo video serii. Rozpoczęcie emisjii planowane jest na przełom czerwca i lipca 2017 roku, a do końca roku planujemy zrealizować pięć odcinków z pięcioma różnymi modelami klasy premium.
Jaki samochód pokażemy jako pierwszy? Nie zdradzimy marki i modelu, ale z pewnością będzie to pojazd z włoskim rodowodem.

 

 

Partnerami serii są Unikat Car Spa  oraz ALSTEMA