Currus Cars Blog Początek! #lepszynizmyslisz

Posted on Leave a commentPosted in Uncategorized

Moi Drodzy!

Motoryzacja jest moja pasją, jest obecna w moim życiu codziennie, zarówno w pracy dla Currus Cars jak i Autocentrum.pl, ale również w każdej chwili życia prywatnego. Jest wiele rzeczy, o których myślę, a które ściśle związane są z samochodami. Tymi przemyśleniami chcę się z Wami dzielić właśnie tutaj, na łamach tego bloga. Choć moje poglądy nie raz okażą się kontrowersyjne czy zaskakujące, nie przewiduję żadnej cenzury, uginania się pod presją czy podążania za trendami. Tutaj opiszę, pokażę i przedstawię wszystko w taki sposób, jaki personalnie to widzę.

Na pierwszy ogień rozpoczynam serię o samochodach niedocenianych, a naprawdę dobrych, które są oferowane w sprzedaży jako nowe. Osobiście polecam zakup tych samochodów, bo uważam, że są po prostu sensowne i kropka.

A więc zaczynamy serię #lepszynizmyslisz !

Doczekaliśmy się pierwszego odcinka z serii Currus Cars Series!

Posted on Leave a commentPosted in Aktualności

Doczekaliśmy się pierwszego odcinka z serii Currus Cars Series!

Rozpoczynamy serię filmów o samochodach. Pokazujemy samochody z naszej perspektywy. Detale mają znaczenie tylko, kiedy stanowią spójną całość – taka właśnie jest seria Currus Cars

Zapraszamy na pierwszy pełnometrażowy odcinek. Życzymy miłego oglądania!

Spodobało Ci się? Subskrybuj kanał Currus Cars i czekaj na kolejne odcinki.

Tesla Store – ekskluzywna ekologia.

Posted on Leave a commentPosted in Aktualności

Rewolucja elektryczna dzieje się tu i teraz. W coraz większej ilości miast w Polsce powstają stacje ładowania, a hybrydy oraz samochody typu plug-in hybrid notują wzrosty sprzedaży z miesiąca n miesiąc. Do 2020 praktycznie każdy większy producent samochodów będzie posiadał w swojej ofercie przynajmniej jeden samochód elektryczny. Jak wygląda wartość dodana eksploatacji samochodu elektrycznego? Koszt przejechania 100 km to około 2 zł. Ładowanie może odbywać się we własnym garażu, a zasięgi oscylują w granicach 300 km.

Chyba, że mówimy o Tesli…

Czytaj więcej: (więcej…)

BMW 750Li – V8 z komfortem pałacowym

Posted on Leave a commentPosted in Aktualności

 

Mieliśmy okazję jeździć wieloma limuzynami, wiemy dokładnie jak wyglądają samochody klasy premium, ale co w przypadku, kiedy chcemy czegoś więcej?

W nasze ręce wpadł niedawno wyjątkowy egzemplarz BMW serii 7 z 460 konnym silnikiem V8 oraz w wersji Executive Longue – do dyspozycji pasażerów są dwa niezależne fotele z podgrzewaniem, wentylacją i jednym z osiemnastu rodzajów masażu do wyboru. Prawy fotel rozkłada się całkowicie do pozycji leżącej, w tunelu środkowym zamontowano tablet, stolik na laptopa wykonany ze skóry i aluminium, a pomiędzy fotelami znajdziemy fabryczną lodówkę na szampana.

Czytaj więcej: (więcej…)

Currus Cars Series

Posted on 2 komentarzePosted in Aktualności
W ostatnim czasie wraz z naszym partnerem – Studio w Browarze – rozpoczęliśmy prace nad zupełnie nową produkcją – Currus Cars Series. Będzie to seria traktująca o samochodach sportowych, klasy Premium i Premium Plus. Chcemy pokazywać samochody, które rzadko można spotkać na drogach, prezentując je od dotychczas mniej znanej strony. Każdy z odcinków serii poświęcony będzie jednemu modelowi, a zdjęcia o charakterystyce filmowej będą realizowane zarówno w studio jak i w plenerze.Poniżej prezentujemy efekt pracy nad promo video serii. Rozpoczęcie emisjii planowane jest na przełom czerwca i lipca 2017 roku, a do końca roku planujemy zrealizować pięć odcinków z pięcioma różnymi modelami klasy premium.
Jaki samochód pokażemy jako pierwszy? Nie zdradzimy marki i modelu, ale z pewnością będzie to pojazd z włoskim rodowodem.

 

 

Partnerami serii są Unikat Car Spa  oraz ALSTEMA